A Honor Roll

Grade 7

Owen C. Anderson, Kyle J Armstrong, Lydia S. Bengtson, Maria A. Biermaier, Elizabeth L. Bronson, Clint I. Chambers, Kayla R. Diedrich, Brayden A. Ekstedt, Mikayla A. Ertz, Ella R. Ferrie, Annabelle M. Hanson, Benjamin J. Hedtke, Addyson G. Henthorn, Arayah Y. Maynard, Kamarah Y. Maynard, Lily A. McCargar, Summer L. Nelson, Madison J. Perreault, Braeden C. Rood, Cora R. Sayotovich, Samantha L. Schlavin, Madison R. Schmidt, Isabelle M. Spencer, Haley L. Stavig, Gabriel P. Widenstrom, Bailey M. Witte.

Grade 8

Emmalee R. Angstman, Shaun A. Archambault, Brayden G. Blatz, Alex M. Boylan, Gabriella Campbell, Anthony R. Daas, Jordan J. Dahl, Grace E. Folkema, Veronica K. Hemming, Madison Jeske, Olivia R. Johnson, Kayden R. Lamont, Meghan E. May, Shea Lee N. McDonald, Ella R. Nordrum, Chase E. O’Flanagan, Mackenzie J. Ribich, Devon Sheffield, Ytalya R. Smith, Jamillia S. Sparks, Ella R. Steltz, Landon Umbreitkosloski, Justice T. Vang, Anna Vaughan, Hailey M. Volk, Emily N. Warring, Samantha J. Widell.

Grade 9

Gage R. Asmussen, Katelyn M. Buehring, Dylan J. Cardinal, Allison J. Chilson, Olivia M. Dahl, Meghan E. Dick, Dominick A. Dipaolo, Shane R. Douglas, Remi Elbert, Alexis D. Ertz, Laura J. Goulet, Ella E. Groshens, Imagen E. Hackel, Bobbi Hedtke, Shelby A. Holmstrom, Emma R. Kirby, Carson D. Nybo, Andrew E. Rosales, Maggie A. Roth, Greta E. Rundquist, Yahaira M. Salamanca, Ashley M. Schmidt, Ty S. Stepp, Isabella L. Wood.

Grade 10

Taylor M. Anderson, Katelyn M. Bauer, Garrett B. Bengtson, Madison N. Biermaier, Natasha R. Douglas, Rachel J. Engstrom, Isaac A. Erdman, Luke B. Flaten, Joelle V. Leigland, Ashley D. Linberger, Kiyana L. Maynard, Mitchell G. Mell, Melissa L. Ramberg, Allyson L. Rood, Madison M. Thayer, Amelia L. Thompson, EllieMae J. White, Luke D. Widenstrom.

Grade 11

Leah J. Berg, Ryker T. Busch, Anna J. Bush, Brandon T. Cardinal, Alexander Dahl, Teegan E. Engel, Rylee J. Gestson, Sara H. Gilbert, Hannah Gillman, Samson F. Hageman, Madeline K. Handt, Jennifer L. Hillier, Angel Martinez-Johnson, Matthew R. Papke, Sarah B. Schmidt, Amber D. Smith, Clayton T. Sparrow, Sandon A. Stepp.

Grade 12

Logan A. Belau, Maggie A. Biermaier, Kaylyn M. Bowen, Ian M. Chinn, Joshua Douglas, Mary Ellingson, Jillian Grace-Cicero, Katie L. Groh, Brandon J. Guptill, Jamie L. Guptill, Allen L. Hagman, Elena E. Herberg, Madelynn M. Hilton, Elizabeth Johnson, Brystin LaMont, Brodrick Larson, Katelyn M. McDonald, Cody A. McFee, Hudsen J. Mell, Shawna M. Mell, Logan A. Niessen, Ellie G. Rundquist, Samuel M. Sybrant, Aj H. Voight.

B Honor Roll 

Grade 7

Troy S. Berg, Owen D. Dick, Faith C. Eggergluess, Kyle A. Garcia-Scott, Lucas M. Golon, Kellen G. Gorman, Sophia M. Hackel, Thomas D. Hahn, Kaylee A.Meyer, Avery L. Nelson, Robert E. Novick, Carlzon D. Pellazar, Parker R. Pillar, Ty K. Rollings-Strand, Mason J. Schwartz, Nolan K. Stepp, Landon J. Utecht, Jaiddyn N. Woods.

Grade 8

Cooper D. Adickes, Nolan C.Anderson, Tyler Anderson, Adyson B. Betts, Grace A. Carlson, Hunter D. Fuller, Teegan G. Goebel, Kaden Gorman, Tannaka T. Gruber, Dominick C. Hoffman, Joseph M. Jungbluth, Tayla N. Lenzen, Lucas H. Logue, Christian A. McCarron, Christian M. Medina, Landon A. Mold, Emily A. Moszer, Justin P. Murphy, William Nightengale, Deilia S. Rohm, Jonathon J. Tauer, Andrew R. Thole.

Grade 9

Emily C. Beauchane, William L. Campbell, Brock R. Diedrich, Joseph S. Dipaolo, Carson T. Fessenden, Benjamin R. Hanson, Jospeh Jarzynski, Anika A. Jylka, Dylan R. Kensy, Lucas McFee, Karl F. Meissner, Hayden M. Nightengale, Mason D. Nordrum, Montgomery J. Palmer, Emily Stokes, Jade R. Stransky, Kerra M. Twingstrom, Kaiden J. Vandanacker, Makailah J. Woods.

Grade 10

Hailey M.Besta, Kyle R. Bjork, Esther R. Blazek, Alexander D. Chacon, Oliver S. Chambers, Jacy Dominguezperrin, Mazie M. Hahn, Olivia C. Johnson, Hailey Lamere, Lilly M. Martini, Jaiden E. Metz, Jaiden E. Metz, Alexis N. Murphy, James R. Reichkitzer, Elias C. Spencer, Emily E. Thoen, Hailey A. Whitledge, Katy D. Wiener.

Grade 11

Logan Adickes, Nathan Anderson, Bailey Bendickson, Clancy Carey, Branden R. Carmichael, Taylor Dullinger, Eliana Ebner, Kara A. Focht, Dakota R. Fuller, Adam J. Lee, Isabel J. Medina, Jazman L. Miller, Andrea Olson, Logan C. Ouradnik, Selena A. Schmidt, Joshua T. Stenmo, Joseph Zmuda.

Grade 12

Carter Beckler, Beau W. Behrendt, Austin B. Chilson, Avianna P. Dunn, Zane D. Hahn, Samuel D. Hedberg, Samuel W. Henricks, Patrick J. Johnson, Elijah Klar, Samantha Lamere, Jessica V. Malchow, Michaela Otubushin, Nathan E. Ramberg, Kyle M. Wiener, Riley Woods.

Load comments