Elk River Elks Mascot

VandenBerge 2nd Quarter A Honor Roll

Grade 6

Breanna Allen, Austin Anderson, Mia Baken, Hayden Barziza, Madison Beckman, Logan Benson, Tyler Berklich, Audra Bitzan, Anneliese Blomquist-Smith, Tessa Boche, Emily Brummer, Sydney Callahan, Blake Carlson, Giselle Clemons-Hanzal, James Coffee, Kendra Cole, Cole Curtis, Kallie Dehn, Emma Diederich, Mya Dilley, Alexa Dubovich, Gianna Fink, Jacob Forstie, Gracie Gilbertson, Owen Grupa, Ella Hamilton, Gavan Hanson, Adilay Hillier, Roman Horner, Josephine Hughes, Zachary Hughes, Nathaniel Johnson, Robert Jorgenson, Annika Kangas, Benjamin Khang, Joseph Kotzian, Hannah Leth, Jaelynn Martie, Parker Matt, Mikayla Menth, Zachary Monson, Lars Nelson, Lexi O'Donnell, Thomas Olson, Dylan Peters, Aiden Powell, Jessenia Presler, Nicholas Rebrovich, Dakota Reed, Jack Reilly, Quinn Rishovd, Margo Rivers, Andrew Roehrdanz, Evan Rotz, Kailey Ruby, Adam Rudnitski, Erin Sailor, James Schwartz, Logan Stoll, Ayla Thorsbakken, Gabriella Tobin, Katelyn Vonada, Taylor Voss, Ruth Waters

Grade 7

Corinne Andersen, Nicholas Anderson, Lucy Andresen, Naomi Barnes, Ella Beltrand, Logan Bitzan, Breanna Bode, Lindsay Bode, Alissa Borum, Isabella Brady, Michaela Carpenter, Hadassah Close, Kendall Cole, Kayla Cook, Riley Deitrich, Sara Fehn, Mikayla Gabrielson, Joseph Guevara Orellana, Abby Hansberger, Summer Hennig, Brandon Hill, Joslynn Hines, Brianna Jimenez, Adam Johnson, Mark Kohout, Addison Kolles, Emmalyn Konkol, Andrew Landrus, Whitney Langley, Carlin LaValley, Lauren Lee, Maeve LeMieux, Grace Livingston, Grace Loechler, Addison Louder, Avery Louder, Carolyn Loxtercamp, Delaney Lundquist, Ellayna Lynch, Andrew Madson, Addison Maier, Karina Martinez, Adriana Patullo, Beatrice Reynolds, Carsyn Rinderknecht, Elly Russ, Dylan Schmitt, Hazel Sepeda, Benjamin Sinclair, Piper Smith, Gavin Sperling, Austin St Clair, Niya Staul, Kennan Stoll, Bjorn Svendsen, Colin Tracy, Tessa Traynor, Brooke Vonada, Alexia Weinmann, Helayna Winter, Gabrielle Worloma

Grade 8

Ashton Aasen, Clara Anderson, Emma H. Anderson, Emma R. Anderson, Veronica Aragon, Daniel Babcock, Brooklyn Barth, Lauren Barthel, Lillie Beaudry, Brielle Becker, Rachel Bobick, Gavin Braley, Addison Brandt, Harrison Brandt, Isabelle Brandt, Hannah Brummer, Jacob Burggraff, Lily Burkness, Araeya Carlson, Leo Cherney, Cael Coons, Julia Cyr-Pobuda, Haley Erickson, Auree Evans, Daniel Fehn, Abongnwi Fubienka, Kiley Gay, Addison Geiser, Robert Goodwin, Joseph Grundman, McKenna Hague, Jeron Hall, Braden Hansberger, Myles Hanson, Danielle Henrichsen, Hannah Holm, Carly Humphrey, Alexis Jimenez, Coralee Johnson, Timothy Johnson, Scarlett Jost, Hailey Jussila, Julia Kaluza, Lauren Kammann, Rya Kangas, Jaydin Kirk, Brody Klingelhofer, Gabrielle Koehler, Emily Lerberg, Negyme Meteku, Emilee Myette-Tallman, Sydney Nivala, Isaac Olson, Lori Omollo, Andrew Palm, Isabella Patullo, Savannah Pawelk, Joseph Petters, Eve Pierce, Addison Rafferty, Cody Rasmusson, Jackson Rebrovich, Ty Reilly, Alexis Reinert, Lauren Risk, Kirsten Rivers, Hayden Robinson, Markus Roehrdanz, McKenna Rother, Angel Roy, Sam Rueckert, Sawyer Rueckert, Ella Sandager, Josephine Schmidt, Katya Schmidt, Savannah Schwanke, Gavin Schwartz, Olivia Seward, Alexandra Silvola, Katrina Simonette, Leah Skogquist-Berg, Kaila Swart, Chelsie Thom, Anna Traynor, Michael Vonada, Andrew Voss, Taylor Welch, Keaton Westgaard, Olivia Wold, Rashawn Young

VandenBerge 2nd Quarter B Honor Roll

Grade 6

Catelyn Anderson, Hannah Anderson, Irelynn Barton, Simon Bicek, Jace Brotzel, Zoe Cherney, Aidan Christenson, Cameron Doran, Kendra Ege, Brooke Engebretson, Ethan Erickson, Hoyt Fladung, Paxton Freitag, Waylon George, Chloe Gerth, Genesis Gutierrez, Levi Harris, Jordan Harvey, Hailey Hawes, Ryan Henrichsen, Jace Howell, Gavin Illies, Lucas Kidd, Emma Kramer, Nadine Kreager, Jaeger Mahaney, Caden Monson, James Parks, Kaydance Peterson, Lacey Price, Elena Rangel, Evelyn Rist, Abigail Seward, Jason Shaw, Sloan Sherrett, Vyctoria Smith, Lily Soltvedt, Ayden Stanislawski, Justice Starr, Miranda Stimler, Grayson Underhill, Rose Vang-Lohnes, Malca Westermeyer, Jayanthi Wijeratne, Noah Wilke

Grade 7

Brennan Asbeck, Luke Bauer, Annicka Benson, Kylee Boman, Cody Chang, Alexis Diedrich, Alaina Doliber, Reid Erickson, Thomas Fosse, Sebastion Good, Gavin Greniuk, Nathan Griebel, Ellea Guyer, Zoe Hermes, Madeline Hite, Brooklyn Holtzbauer, Zachary Hopkins, Kaylen Howell, Coltin Johnson, Jenna Jusczak, Gracie Karnitz, Brecken Keoraj, Gavin Kerns, Gracieann Khang, April Levens, Avery Lundquist, Caden Martin, Luke Mattingley, Alejandro Mendez, Xarissa Newman, Colton Niemi, Kaitlyn Olson, Lily Olson, Luke Planting, Oleksandra Pomazanova, Ethan Price, Ruthie Raske, Isabella Rean, Sydney Rock, Owen Rotz, Ethan Scannell-Thompson, Johnathon Stolp, Tristan Strom, Adisyn Tulowetzke, Miichan Turney, Alaina Voigt, Riley Wamsley

Grade 8

Wuraola Anjorin, Jade Barth, Madison Birdsall, Tristan Caouette, Abigayle Christopherson, Cheyenne Creed, Richelieu Dunbar, Arrionna Engberg, Michael Freeman, Brooke Fyten, Elias Herzog, Varvara Iastrebova, Edward Johnson, Jacob Johnson, Emme Jorgenson, Alexander Kaelke, Maci Kennedy, Griffen Laaveg, Alexis Larson, Josie Martineau, Ronan Mullins, Brody Munnelly, Avery Newcomb, Jackson Pekula, Destiny Poor, Emily Richter, Haley Riewer, Jayce Rohde, Nicolas Schmid, McKenna Spooner, Yakxiri Torres Tinoco, Jay Wallace, Brayden Waters

Load comments