Spectrum Sting Mascot

A HONOR ROLL

Grade 6

Joseph Ambrose, Avery Balabon, Lyla Burney, Andre Chavie, Josephine Dahl, Betsy Deusterman, Sayla Dittbenner, Sean Gallagher, Alice Herbert, Charlotte Herrick, Ellie Jarosiewicz, Nicole Johnson, Kiva Johnson Raman, Jonathan Kleinman, Matthew Kreitinger, Kasey Lade, Melania Larson, Noelle Linn, Annika Lynch, Maisie Magruder, Jovi Nelson, Carlos Nistler, Asher Nugmanov, Nora Olmstead, Addison Paxson, Logan Penner, Lyv Peterson, Maddison Peterson, Micah Philstrom, Collin Ricks, Sadie Rinowski, Melina Ruddy, Rhet Salvevold, Lukas Savaloja, Madison Schweninger, Sophia Schwientek, Tyler Simonovich, Anastasia Smith, Graham Smith, Collin Soltvedt, Benjamin Stromberg, Ashton Taylor, Sophia Van Den Einde, Kyce Villarreal, Reagan Wallschlaeger, Juliana Zabel.

Grade 7

William Alderman, Emerson Alt, Riley Anacker, Rebecca Anderson, Sydney Bakken, Colin Bartholomew, Scarlet Benner, Oscar Carlson, McKenna David, Pryor Deusterman, Bella Dimitroff, Madeline Edison, Tegan Erickson, Samuel Fanucci, Conner Fisher, Natalie Foell, Jeremy Getugi, Parker Gilleland, Parker Glasscock, Daisy Haney, Evangeline Hubbard, Theodore Huberty, Mya James, Adriell Jauregui, Nicholas Jeske, Annika Johnson, Knox Johnson, Kaleb Jones, Anna Koch, Dani Kotrba, Andrea Lingbeek, Daniel Mach, Tegan Martin, Hayden McColley, Jackson McMahon, Ava Meyer, Emillie Montague, Brody Moore, Julia Moudry, Mirani Muor, Gavin Oblinger, Johnny Pan, Livia Pemper, Julian Peterson, Maliha Philstrom, Katelyn Pierce, Savannah Potter, Claire Raivala, Joseph Ranelle, Katherine Rasmus, Cooper Reemts, Lucas Roach, Chloe Sandvig, Brayden Shear, Sophia Smith, Gabriel Stromberg, Aiden Sund, Emerson Swanson, Finley Swanson, Aiden Velsor, Tyler Wakershauser, Ella Warren, Jet Werk, Lyla Wills, Isaiah Zehoski, Matias Ziadie Gonzalez.

Grade 8

Mariah Algaard, Anthony Ambrose, Ella Annen, Hope Beck, Hannah Boese, Henry Boese, Alaina Burney, Maggie Carlson, Eliza Cerezo, Isabella Colbert, Aaron Daniels, Lillie Danis, Grace Dols, Claire Edison, Paul Fischer, Alyssa Fisher, Aden Frischholz, Lyla Glinsek, Alex Guntzel, Ryan Guntzel, Lilliana Henry, Noah Hertle, Mariana Jasso-Hernandez, Lucas Jeske, Brady Johnson, Zoe Johnson, Carmen McDonough, Maggie Novotny, Bryce Olson, Danica Orth, Hailey Roach, Benjamin Russell, Isabella Schluender, Nicholas Schwientek, Elijah Sorensen, Makayla Taylor, Edward Truwe, Megan Underwood, Addison Wallschlaeger, Isabella Walters, Saeran Whitney.

Grade 9

Brooklyn Anderson, Allyson Barrows, Ethan Barton, Uzziah Belchak, Claire Besse, Evan Blanchard, Isabel Bohlsen, Marin Burg, Andrew Burquest, Lilian Carlson, Leah Carter, Sophia Dan, Ethan Edgar, Ava Henrie, Levi Herstad, Elliot Hustvet, Conner Johnson, Brycen Jones, Ashley Kollie, Evan Koncsol, Paul Lemmermann, Ellayna Lynch, Emilie Murphy, Sylvia Navratil, Taylor Nelson, Jacob Neuhaus, Garett Olson, Meisha Person, Ava Rain, Daniel Rasmus, Jordyn Shear, Sarah Smith, Jacob Tanner, Sydney Taylor, Xander Topel, Aislin Tuckey, Johnathan Vick, Alyssa Voigt, Elaina Yost, Isabella Zehoski.

Grade 10

Brady Anacker, Kiera Anderson, Connor Bakken, Arianna Bechthold, Sophia Brenteson, Emma Cerezo, Henry Christopherson, Lily Clarine, Ruby Curtis, Addison Dahl, Emery Deusterman, Blake Femrite, Alexander Frischholz, Etta Glinsek, Daniel Grib, Amelia Halverson, Katelyn Hanson, Lucille Hanson, Elisha Harvey, Ingrid Herstad, Jeramyah Johnson, Grace Kleinman, Allie Koch, Samantha Lemke, Zoe Longstreet, Emma Nelson, Roger Novell Hernandez, Naomi Orth, James Paulson, Ellen Peckham, Caroline Person, Addan Schmidt, Violet Sorensen, Benjamin Steinle, Evan Stottlemyre, John Sweet, Amber Vetsch, Ashley Vetsch, Sophia Vinlove.

Grade 11

Morgan Alders, Grace Bauer, Grace Beck, Isaac Bengtson, Tyler Bergsten, Rayna Cabak, Tyler Cerar, Megan Davey, Domanic Dick, Alaina Dorval, Giavanna Feist, Natalie Fischer, Reece Fish, James Freeby, Tanner Gangl, Emily Hattling, Robert Holmbo, Vanessa Jasso-Hernandez, Ruth Johnson, Gabrielle Kappes, Madeline Kleinman, Elizabeth Larson, Jake Larson, Alexis Lemcke, Lillian Marberg, Elli Marjama, Samuel Matthews, Caroline Miltich, Mary Moudry, Samantha Neiss, Jaden Nemeth, Molly Novotny, Shirley Pan, Preston Pinz, Aric Randolph, Manuela Rodriguez-Rojas, Dominic Santa Lucia, MacKenzie Scholer, Brianna Schreifels, Arona Shaw, Zakya Siegler, Sophia Steinle, Caiden Tuckey, Adeline Wells, Hagan Westermeyer, William White, Kanishka Wijeratne.

Grade 12

Elianna Aberra, Eduard Alloza Colomer, Colin Anderson, Kristen Borchert, Avae Burfeind, Abby Castle, Rebekah Cerezo, Keely Duell, Carli Elrod, Ethan Evans, Noelle Hensel, Elijah Hoehn, Alexis Israelson, Mekenna Johnson, Madison Klein, Katelyn Kolyer, Brooke Larsen, Aiden Larson, Gabriella McDonald, Holly Ponto, Gabrielle Rinowski, Jordyn Risse, Christopher Rizner, Alexander Russell, Zoie Schaefer, Rachel Schlueter, Sophia Schomaker, Sophia Shamp, Leah Sharp, Titus Skistad, Katlyn Smith, Ella Sontowski, Liliana Stolte, Brooke Swaja, Joseph Sweet, Gabriella Tarnai, Gavin Tuckey, Jessica White, Alexa Zuniga.

B HONOR ROLL

Grade 6

Dominik Basten, Lohgin Bentz, Vivienne Bernard, Harper Brouhard, Jaykin Brueckner, Dominic Christensen, Hayden Christianson, Benjamin Daniels, Talan Dell, Lara Ewert, Silas Fhurong, Paul Forliti, Lily Gist, Ari Givand, Rita Greenberg, Joseph Greeninger, Thomas Greuel, Maksim Grib, Orion Grimm, Drew Guldan, Amelia Hagen, Logan Hedberg, Aubrie Hiney, Brecken Hoelscher, Heaston Hutton, Evan Hymes, Bennett Iler, Kellan Irwin, Benjamin Jensen, Jacob Johnson, Musa Kanneh, Ava Kirkpatrick, Mariah Koch, Logan Koncsol, Zander Large, Olivia Loosbrock, Delaney Magnuson, Alauna McCovy, Isaac Melgar, Ayla Mock, Edward Nakonechnyy, Greta Negus, Tristan Nelson, Daniella Orton, Natalya Ozangar, Brody Reichert, Audrey Roach, Landon Sabelko, Cole Saunders, Austin Schleppenbach, Gavin Sims, Mason Soltvedt, Zander Sorensen, Trason Terry, Reece Thomas, Aidden Tilly, Aryana Topel, Bella Topel, Caden Tweed, Angelina Vainelovich, Ella Van Voorst, Jayden Westphall, Hope Youngquist, Viktoriia Yurchenko, Avery Zins.

Grade 7

Theodore Alcott, David Balisidya, Jadon Belchak, Cody Benson, Greeley Berg, Lucy Bjorneberg, Quinnten Bookey, William Bune, Vincent Dan, Mason Farniok, Kalvin Froland, Phillip Gradinar, Elliott Grafnitz, Grant Gray, Claire Greenlund, David Grib, Vincent Grotte, Kai Guse, Mehdi Hadjdjelloul, Brockton Hanson, Savanna Harvill, Leif Hegerle, Izaiah Henkemeyer, Maya Hoyt, Gracen Jakubiec, Gavin Johnson, Branden Lesyinski, Elayna Levine, Summer MacLennan, Tucker Marjama, Eli Martin, Fabiola Melgar, Tanner Meneley, Daniel Murphy, Dudley Mutua, Alexa Nelson, Hailey Niemann, Brooklyn Oftedahl-Deiley, Kelsey Omann, Dylan Perszyk, Morgan Peterson, Addilyn Pinz, Trey Ralph, Katherine Rocque, Simon Ruzek, Isabella Sarvey, Ada Schulz, Luke Sumstad, Aaden Thomas, Abigail Tilly, Cayden Toensing, Anna Truwe, Andrey Vainelovich, Tenleigh Vick, Grace Warren, Samuel Zehringer.

Grade 8

Yara Abdulelah, Charles Adams, Finley Alt, Morgan Apps, Lleyton Balabon, Ava Beaudry, Grace Biorn, Elayna Brueckner, Xavier Budreau, Hans Burfeind, Jonah Caswell, Kaden Chitwood, Caine Christensen, Conner Christianson, Cassidy Colbert, Brianna Davis, Ethan DeGroot, Emily Ecklund, Milan Erickson, Cale Fiereck, Sofia Fredensborg, Gavin Gifford, Payton Godlewski, Kaylee Greuel, Franklin Iler, Joshua Jeske, Wyatt Johnson, Sean Keago, Joshua Klug, Deacon Krieg, Jaycee Larsen, Corrine Mach, Liam MacLennan, Brock Magruder, Erick Martinson, Kendra Meyer, Elijah Miller, Jayson Morrow, Joren Nelson, Owen Nelson, Madeline Nielsen, Michael Onyinkwa, Elizabeth Parsons, Garrett Peterson, Jacob Peterson, Logan Peterson, Lucas Peterson, Ruby Pfieffer, Bransen Reinke, Skyler Rike, Margaret Ruzek, Danielle Scott, Brandon Simonovich, Levi Sims, Lola Stolte, Wyatt Tilly, Noah Van Den Einde, Yanna Voronko, Eric Wells, Addison Whebbe, Jack Will, Hannah Youngquist, Ellington Zimmerman, Capricia Zych.

Grade 9

Henry Adams, Rowen Aeshliman, Chloe Allard, Zachary Altringer, Jolee Becker, Annicka Benson, Ellie Bentzen, Haviland Berg, Rollie Boldt, Benjamin Buckholtz, Ethan Christianson, Janis Diekman, Holden Dvorak, Ella Ericson, James Greeninger, Aiden Henz, Evan Henz, Ezekiel Hipsag, Nathaniel Jorgenson, Addison Kirkpatrick, Kaitlyn Kopp, Zachary Kranitz, Chase Lesyinski, Theodore Mau, Alexia Melander, Fatima Melgar, Luke Moudry, Braden Nelson, Samuel Ostendorf, Joseph Palmieri, Ethan Price, Gianna Santa Lucia, Jack Sims, Nicholas Smerek, Abeodun Sneh, Keilana Sonntag, Aurora Stirriup, Kylie Visnosky, Natalie White, Jordan Williams.

Grade 10

Chloe Acker, William Ambrose, Matthew Benson, Lydia Bernard, Carson Christiansen, Megan Conroy, Trystan Daley, Trenton DeGroot, Kelly Denker, Jezabel Dimaze, Ty Erickson, Alexander Ericson, Lenell Fox, Madisen Fritel, Jerry Gaetano, Dennis Golovatyy, Augustus Grotte, Emilia Guse, Amal Hadjdjelloul, Grayson Hepfl, Mason James, Jacob Jeske, Daniel John, Zander Johnson, Sophie Jones, Aden Khamdamov, Cody Koch, Tristin Kolby, William Lawrence, Samuel Lerom, Ethan Mielke, Adrianne Moritz, Joshua Neuhaus, Jaydin Norling, Erin Omariba, Jedidiah Parks, Jace Pobuda, Haley Riewer, Aurek Rung, Hannah Sanders, Ethan Schmidt, Lance Siegel, Madilyn Smith, Amelia Szakatits, Benjamin Takemoto, Kiley Trembath, Kaylin Walters, Tai Warnke, Elijah Wessling, Anja Winn, Ollie Zander.

Grade 11

Marta Barabino, Sage Behnken, Quinntin Berry, Michel Brunhoeber, Matthew Burquest, Nathan Cornelius, Grady Dahl, Chloe DeMond, Maria Diaz Banos, Zoe Freeby, Jonathan Greig, Elizabeth Hill, Zoe Holt, Elle Johnson, Sheila Keago, Abigail Klingelhofer, Grace Knapp, Asher Koch, Evan Kopp, Garrett Leech, Skylar MacLennan, Jonathan Martin, Micah Matthews, Noah Miller, Jayse Norling, Sharon Pan, Noah Raivala, Alex Rolloff, Trey Smith, Jairus Sorensen, Gracie Steffes, Julia Strolz, Carter Thein, Michaela Wessling, Aubrey Worley, Zachary Zehoski.

Grade 12

Furkan Abdulelah, Kailee Beck, Noah Benassi, Sophia Bernard, Roan Buchholz, Joseph Caduff, Matthew Castle, Keira Christoffer, Janelle Christopherson, Emma Donley, Isabella Ebner, Timothy Erickson, Carter Femrite, Marissa Frischholz, Leyla Hadjdjelloul, Riley Johnson, Gwendolyn Lee, Samuel Lemcke, Mark Matthews, Grace Mielke, Claire Moritz, Samantha Morrison, Cayetana Murset, Tyler Murset, Grace Negus, Brendan Perkins, Gina Ponto, Max Reis, Gracie Vinlove, Jacob Williams, Logan Woelber.

Load comments