Elk River Elks Mascot

VandenBerge A Honor Roll 4th Quarter

GRADE 6

Corinne Andersen, Nicholas Anderson, Lucy Andresen, Armando Aragon, Naomi Barnes, Logan Bitzan, Breanna Bode, Lindsay Bode, Alissa Borum, Isabella Brady, Michaela Carpenter, Hadassah Close, Kendall Cole, Kayla Cook, Riley Deitrich, Sara Fehn, Mikayla Gabrielson, Joseph Guevara Orellana, Abby Hansberger, Summer Hennig, Brandon Hill, Joslynn Hines, Brooklyn Holtzbauer, Brianna Jimenez, Riley Johnson, Gracieann Khang, Mark Kohout, Addison Kolles, Emmalyn Konkol, Andrew Landrus, Whitney Langley, Carlin LaValley, Lauren Lee, Maeve LeMieux, Grace Livingston, Avery Louder, Carolyn Loxtercamp, Avery Lundquist, Delaney Lundquist, Ellayna Lynch, Addison Maier, Karina Martinez, Luke Mattingley, Ragen McKernan, Dillon Mehrer, Adriana Patullo, Beatrice Reynolds, Carsyn Rinderknecht, Elly Russ, Dylan Schmitt, Hazel Sepeda, Piper Smith, Niya Staul, Kennan Stoll, Bjorn Svendsen, Colin Tracy, Tessa Traynor, Brooke Vonada, Alexia Weinmann, Hope Weiser, Helayna Winter, Gabrielle Worloma

GRADE 7

Ashton Aasen, Clara Anderson, Emma H. Anderson, Emma R. Anderson, Veronica Aragon, Natalie Barringer, Brooklyn Barth, Lauren Barthel, Annika Bauer, Lillie Beaudry, Tara Beck, Brielle Becker, Atreyu Bennett, Karabella Bergstrom, Rachel Bobick, Gavin Braley, Addison Brandt, Harrison Brandt, Isabelle Brandt, Hannah Brummer, Jacob Burggraff, Lily Burkness, Araeya Carlson, Abigayle Christopherson, Cael Coons, Richelieu Dunbar, Haley Erickson, Auree Evans, Daniel Fehn, Kiley Gay, Addison Geiser, Robert Goodwin, Joseph Grundman, Joshua Guevara Orellana, McKenna Hague, Jeron Hall, Braden Hansberger, Myles Hanson, Danielle Henrichsen, Hannah Holm, Carly Humphrey, Alexis Jimenez, Coralee Johnson, Timothy Johnson, Scarlett Jost, Hailey Jussila, Alexander Kaelke, Julia Kaluza, Rya Kangas, Maci Kennedy, Jaydin Kirk, Brody Klingelhofer, Gabrielle Koehler, Griffen Laaveg, Bryce Lennox, Emily Lerberg, Synnove Lumley, Josie Martineau, Negyme Meteku, Azrielle Mickelson, Andrew Miller, Sydney Nivala, Anthony Nwachukwu, Isaac Olson, Lori Omollo, Andrew Palm, Isabella Patullo, Savannah Pawelk, Joseph Petters, Eve Pierce, Julia Pobuda, Destiny Poor, Addison Rafferty, Cody Rasmusson, Jackson Rebrovich, Ty Reilly, Alexis Reinert, Lauren Risk, Kirsten Rivers, Hayden Robinson, Markus Roehrdanz, McKenna Rother, Angel Roy, Sam Rueckert, Sawyer Rueckert, Josephine Schmidt, Katya Schmidt, Savannah Schwanke, Gavin Schwartz, Olivia Seward, Alexandra Silvola, Katrina Simonette, Leah Skogquist-Berg, McKenna Spooner, Kaila Swart, Chelsie Thom, Anna Traynor, Michael Vonada, Andrew Voss, Brayden Waters, Taylor Welch, Keaton Westgaard, Olivia Wold, Rashawn Young

GRADE 8

Cullen Asbeck, Princess Ben, Chase Benson, Emma Boser, Alexis Bram, Kaylyn Breyen, Annika Carlson, Emma Cira, Emma Coffee, Katelyn Coons, Mariah Dahlheimer, Jackson Davies, Carter Davis, Rylee Donald, Elizabeth Doran, Sydney DuBay, Ashley Ege, Cole Erickson, Skylar Fursman, Carter Galante, Jack Germscheid, Laura Grundman, Ella Hanson, Lolia Jarouj, Gracie Jensen, Ella Johnson, Savanna Johnson, Merveil Kazadi, Benjamin Konkol, Max Koste, Kristin Landrus, Jordan Langbehn, Malayna Leuthold, Annika Mathison, Jennie Mattson, Megan McMorran, Andi Mehrer, Kristin Miller, Brenna Monahan, Josie Monson, Greta Nelson, Avery O'Donnell, Kaitlin Olson, James Owens, Isaac Paaverud, John Palmer, Michael Palmer, Kate Perbix, Lilly Perron, Nicholas Rademacher, Brianna Rangel, Matthew Reinert, Noah Reznicow, Owen Roehrdanz, Isabel Roiland, Lauren Rusnacko, Emma Russ, Maria Rydberg, Gracyn Schmitz, Lillian Schoenert, Carson Schutz, Sophia Seidel, Isabelle Silvola, Makenzie Snyder, Jaelyn Sorenson, Emma Sutton, Kendall Tjosvold, Walker Traun, Hailey Vinje, Vaughn Voigt, Daniel Ward, Janelle Williams, Jason Wingard

VandenBerge B Honor Roll 4th Quarter

GRADE 6

Brennan Asbeck, Annicka Benson, Stephanie Charuc, Gavin Clemons-Hanzal, Olivia Dahlheimer, Autumn Dickson, Alexis Diedrich, Alaina Doliber, Dylan Durfee, Corrinne Gallagher, Braydon Goff, Gavin Greniuk, Nathan Griebel, Ellea Guyer, Elliott Hanson, Zoe Hermes, Brayden Hilyar, Madeline Hite, Levi Holmgren, Zachary Hopkins, Kaylen Howell, Aubrieana Hurt, Adam Johnson, Ayva Johnson, Coltin Johnson, Julianna Johnson, Easton Jones, Jenna Jusczak, Brecken Keoraj, April Levens, Grace Loechler, Addison Louder, Andrew Madson, Caden Martin, Tyler Metzger, Xarissa Newman, Colton Niemi, Kaitlyn Olson, Lily Olson, Luke Planting, Oleksandra Pomazanova, Ethan Price, Ruthie Raske, Alex Ree, Luke Richter, Sydney Rock, Benjamin Sinclair, Austin St Clair, Miichan Turney, Alaina Voigt, Austin Waletzko, Riley Wamsley

GRADE 7

Wuraola Anjorin, Daniel Babcock, Jade Barth, Leah Black, Lola Braaten, Tristan Caouette, Cheyenne Creed, Colton Dillion, Willow Flint, James Forstie, Michael Freeman, Kaden Hansen, Elias Herzog, Kevin Huber, Edward Johnson, Ernie Jones, Emme Jorgenson, Chase Landreville, Alexis Larson, Reegan Larson, Kairan Madla, Stephanie Muniz, Sienna Murray, William Myers, Emilee Myette-Tallman, Avery Newcomb, Jackson Pekula, Steven Peloquin, Emily Richter, Jayce Rohde, Ella Sandager, Nicolas Schmid, Ella Seidel, Clarice Stanley, Tristan Stushek, Wesley Tatro, Reagan Vaughn, Jay Wallace

GRADE 8

Kaitlyn Bahneman, Lydia Baker, Katelyn Bakken, Logan Birdsall, Madelyn Black, Peyton Boldt, Brennen Brothers, Taylor Callahan, Alina Cirlan, Richard Clinton, Trevor Crow, Alina Curtis, Quinn Dehkes, Jake Eull, Colton Flagle, Sadie Goggleye, Keana Gonzalez, Riley Hallen, Kaitlyn Hanson, Caitlin Harvey, Steven Hembre, Maxwell Hite, Kara Homola, Madeline Hopkins, Nikki Hortian, Esme Irel, Zackary Klingl, Adria Kotzian, Vayla Kutsi, Faith Larson, Derrick Lodermeier, Tiana Louangthilath, Ty Mansfield, Tanner Martin, Sage McLean, Aaliyah Mosher, Hannah Parker, Ayden Ricks, Elias Rustad, Hannah Schumacher Sasse, Grace Stimler, Julia Sullivan, Conner Swanson, Grace Talbot, Kelsey VanValkenburg, Gabrielle Welch, Julia Wilson, Davyd Zahariia

Load comments