Spectrum unveils new mascot and logo

A HONOR ROLL

Grade 6

Uzziah Belchak, Ella Beltrand, Evan Blanchard, John Bozich, Marin Burg, Lilian Carlson, Leah Carter, Ethan Edgar, Garek Garcia-Galindo, Matthew Hanchar, Ava Heide, Ava Johnson, Brycen Jones, Jeremiah King, Addison Kirkpatrick, Evan Koncsol, Kaitlyn Kopp, Emalie Kostron, Paul Lemmermann, Dima Nakonechnyy, Lillian Parks, Meisha Person, Hannah Pfeifer, Ava Rain, Daniel Rasmus, Jitranan Saengsudham, Sophie Schmidt, Jordyn Shear, Sarah Smith, Rhys Snyder, Jacob Tanner, Samuel Theisen, Johnathan Vick, Natalie White, Gustavus Wuollet.

Grade 7

Arianna  Bechthold, Ruby Curtis, Emery Deusterman, Blake Femrite, Gabrielle Gould, Daniel Grib, Beck Guse, Amelia Halverson, Katelyn Hanson, Elisha Harvey, Ingrid Herstad, Benjamin Hubler, Easton Johnson, Jeramyah Johnson, William Kassem, Aden Khamdamov, Allie Koch, Tristin Kolby, Hannah Larsen, William Lawrence, Samantha Lemke, Emma Nelson, Faith Olsen, Naomi Orth, Elijah Orton, Cailyn Paulson, James Paulson, Ellen Peckham, Caroline Person, Elizabeth Rooney, Addan Schmidt, Ethan Schmidt, Natalie Sims, Evan Stottlemyre, Sophia Vinlove, Tara Wuollet.

Grade 8

Morgan  Alders, Grace Bauer, Grace Beck, Isaac Bengtson, Tyler Bergsten, Nathan Casey, Megan Davey, Isabelle Dehmer, Domanic Dick, Isabella Dols, Alaina Dorval, Reece Fish, James Freeby, Zoe Freeby, Daniel Greenberg, Jonathan Greig, Emily Hattling, Vanessa Jasso-Hernandez, Gabrielle Kappes, Abigail Klingelhofer, Elizabeth Larson, Jake Larson, Alexis Lemcke, Grady Magruder, Lillian Marberg, Noah Miller, Mary Moudry, Samantha Neiss, Jaden Nemeth, Molly Novotny, MacKenzie Scholer, Brianna Schreifels, Warren Schwieger, Arona Shaw, Zakya Siegler, Sophia Steinle, Hagan Westermeyer, William White, Brionna Wuollet, Teia Wuollet.

Grade 9

Elianna  Aberra, Colin Anderson, Emma Bengtson, Kristen Borchert, Michael Brown, Avae Burfeind, Abby Castle, Matthew Castle, Keira Christoffer, Janelle Christopherson, Keely Duell, Isabella Ebner, Carli Elrod, Kyle Haben, Makayla Harmer, Noelle Hensel, Phoebe Holmes, Alexis Israelson, Mekenna Johnson, Madison Klein, Katelyn Kolyer, Brooke Larsen, Gabriella McDonald, Emma Medina, Elizabeth Norberg, Gabrielle Orth, Brendan Perkins, Ashley Phillippi, Holly Ponto, Ethan Raivala, Gabrielle Rinowski, Jordyn Risse, McKenna Ritter, Alexander Russell, Jenna Schaible, Rachel Schlueter, Sophia Schomaker, Sophia Shamp, Leah Sharp, Landon Siegel, Titus Skistad, Ella Sontowski, Liliana Stolte, Brooke Swaja, Joseph Sweet, Audrey Tice, Gavin Tuckey, Gracie Vinlove, Jessica White, Emily Wilder, Alexa Zuniga.

Grade 10

Lisa  Algaard, Anastasia Benassi, Dominic Bitzan, Shelby Bray, Sidney Brenteson, Bailey Brown, Ella Burfeind, Leah Burney, Tracelyn De Haan, Abigail Debes, Jacob DeMond, Emily Dopp, Cassandra Duthler, Xavier Groth, Abram Harvey, Rachel Johnson, Zachary Knapp, Peter Larson, Madeleine Loewenstein, Elizabeth McCoy, Kayla Niedzielski, Morgan Novotny, Lauren Peckham, Reinier Radtke, Judah Rogers, Olivia Selley, Grace Sepulveda, Genevieve Sexton, Samahra Sprague, Addison Westermeyer, Callie Wuollet.

Grade 11

McKenzie  Alders, Sierra Anderson, Martha Bergley, Elizabeth Berry, Kaylee Betzler, Kelly Blancett, Tristan Christiaansen, Isabella Dorval, Isaiah Drew, Natalie Duerr, Julia Fahrner, Emily Fearing, Jonathan Gertz, Nolan Gillen, Matthew Helser, Mallory Henry, Bethanie Hinkley, KayLee Johnson, William Koch, Maxwell Lawrence, Katherine Lemcke, Connor Opay, Noah Schaber, Jenna Schreifels, Ellie Steinle, Cameron Sundstrom, Jacob Swaja, Abigail Thompson, Lauren White.

Grade 12

Paul  Andreasen, Sophie Brenna, Kayla Brown, Parker Brown, Paige Buley, Elizabeth Chaffin, Cole Elrod, Brea Fahrner, Adam Giddings, Tara Gleason, Emily Halverson, Marlene Henry, Kyla Johnson, Zachary Kopp, Gretchen Larson, Fisher Marberg, Meghan McClay, Kaitlyn Morrison, Huy Nguyen, Maria Novotny, Blake Smith, Josie Sumner, Evelynn Szakatits, Cathelijn van Kekem.

B HONOR ROLL

Grade 6

Danik Aldrich, Chloe Allard, Zachary Altringer, Ethan Barton, Jolee Becker, Haviland Berg, William Bollinger, Noah Bookey, Tobias Brummond, Benjamin Buckholtz, Andrew Burquest, Sophia Dan, Morgan Dellwo, Siena DeMarco, Janis Diekman, Holden Dvorak, Ella Ericson, Willis Foell, James Greeninger, Aiden Henz, Evan Henz, Levi Herstad, Ezekiel Hipsag, Elliot Hustvet, Avia Johnson, Carson Kenton, Emma Kotrba, Addison Lazarz, Chase Lesyinski, Peter Matushenko, Theodore Mau, Fatima Melgar, Luke Moudry, Aleah Olson, Garett Olson, Anastasia Peterson, Avery Radde, Devin Rocklin, Frederick Rocque, Ezekiel Ruzek, Jordyn Schumacher, Keilana Sonntag, Kera Stromstad, Ruby Sundquist, Addison Thompson, Xander Topel, Aislin Tuckey, Diezel Vagle, David Vainelovich, Maxwell Worley, Jesse Yuqui.

Grade 7

William  Ambrose, Kiera Anderson, Samantha Angrimson, Kaylee Ashmore, Connor Bakken, Odelia Becker-Munter, Matthew Benson, Megan Bondy, Sophia Brenteson, Anastasia Brown, Lily Clarine, Megan Conroy, Kathryn Cornelius, Trystan Daley, Trenton DeGroot, Julie Denker, Kelly Denker, Deacon Diedrich, Jezabel Dimaze, Roman Egge, Ty Erickson, Alexander Ericson, Marissa Fern, Lenell Fox, Alexander Frischholz, Madisen Fritel, Marissa Gifford, Etta Glinsek, Emilia Guse, Mazilyn Guy, Samantha Hauser, Ian Holt, Ethan Howe, Mason James, Jacob Jeske, Kallyn Johnson, Wayne Johnson, Sophie Jones, Gabrielle LeBrun, Samuel Lerom, Adrianna Lund, Grace Martin, Eleanor McCoy, Ethan Mielke, Aidan Murphy Newberger, Jacob Neid, Erin Omariba, Emma Paulson, Jada Plucinak, Aidan Rizk, Aurek Rung, Autum Rung, Joshua Sandberg, Hannah Sanders, Zackary Scholer, Cara Scott, Lance Siegel, Summer Silguero, Madilyn Smith, Violet Sorensen, Lilly Stark, Jesse Suiter, Amelia Szakatits, Tucker Thein, Tai Warnke, Kaleb Williams, Ryan Zieba.

Grade 8

Austin  Aldrich, Cody Amiot, Julina Anderson, Ethan Ariza, Sage Behnken, Grace Beltrand, Cullen Brown, Matthew Burquest, Camilla Dillon, Conner Englund, Jaxon Fagerberg, Liliana Fearing, Giavanna Feist, Max Foell, Jayda Frane, Jackson Gillen, Elizabeth Hill, Zoe Holt, Gibson Irwin, Elle Johnson, Ruth Johnson, Hanna Juaire, Jack Kisch, Benjamin Klingelhofer, Grace Knapp, Asher Koch, Raymond Koch, Evan Kopp, Katarina Kotek, Grace Landberg, Garrett Leech, Sydney Mackenthun, Skylar MacLennan, Isabella Marts, Micah Matthews, Samuel Matthews, Nolan Miller, Olivia Miller, Caroline Miltich, Sharon Pan, Shirley Pan, Preston Pinz, Dawson Pixley, Noah Raivala, Aric Randolph, Jairus Sorensen, Gracie Steffes, Jack Suiter, Wyatt Thompson, Caiden Tuckey, Maya Vojta, Adeline Wells.

Grade 9

Kassandra  Angrimson, Madison Bentley, Sophia Bernard, Joseph Caduff, Josephine Carrington, Ashlyn Ditschler, Carter Femrite, Gavin Gould, Ilyssa Gutierrez, Elijah Hoehn, Riley Johnson, Ethan LaVenture, Gwendolyn Lee, Samuel Lemcke, Grace Mielke, Madeline Mitchell, Samantha Morrison, Cayetana Murset, Grace Negus, Jackson Plucinak, Abigail Romero, Lauren Sandberg, Zoie Schaefer, Marlo Sumner, Greta Topel, Alexis Virginia, Wyatt Ward, Logan Woelber.

Grade 10

Elias  Aberra, Gavin Anderson, Jacob Aune, Brady Beltrand, Carly Benge, Benjamin Bergley, Erica Brueckner, Brenden Conroy, Frances Dahl, Thomas DeBoer, Isabel Dillon, Nolan Egge, Adrienne Foell, Caleb Gangl, Amara Greenberg, Olivia Guse, Andrew Hipsag, Alia Hitchcock, Brady Jakubiec, Jack Kaluza, Joseph Kettelhodt, Cole Killeen, Ella Kring, Lucas Landberg, Olivia Larson, Molly Majeres, Isabelle Martin, Ellie Matthews, Bridget McNeff, Morgan Mertz, Lukas Meyer, Katherine Olson, Jonah Palm, Zachary Reese, Logan Schumacher, Adam Trampel, Ari Wilson, Aaron Ziebarth.

Grade 11

Jade  Clarine, Rebecca Davis, Andrew DeBoer, Megan Denker, Alyxandra Forpahl, Carter Hansen, Savannah Henning, Marissa Hoffarth, Alyson Hovda, Veronica Lee, Kaylee Marchand, Tori Mercer, Kylie Omariba, Nicholas Schomaker, Brendan Schroeder, Carter Smith, Anita Staupe, Usa Stiller, Zachary Szakatits, Tate Thein, Maya West.

Grade 12

Ethan  Aune, Zoe Behnken, Matthew Behrens, Callie Bernardson, Shayla Dellwo, Hannah Dertinger, Adam Devine, Donovan Eidem, Benjamen Erickson, Zachary Foell, Emily Fonder, Emma Galligher, Parker Gangl, Marcus Grund, Preston Holmes, Noura Kassem, Jacob Kettelhodt, Matthew Kruse, Samuel Lawrence, Samuel Ley, Emily O'Connell, Zachary Olson, Connor Reed, Chloe Roley, Cole Schwinghammer, Jonah Selley, Caleb Sorensen, Alexander Staricka, Devin Trampel, Gabriel Uecker, Ellen Voiss, Miranda Wenndt, Keagan Wilson, Sophia Zimmerman.

Load comments