Thursday, Feb. 18

Cambridge Christian girls basketball at St. John’s Prep, 6 p.m.

Rush City gymnastics vs. Chisago Lakes, 6 p.m.

North Branch gymnastics at Big Lake, 6:30 p.m.

Cambridge-Isanti wrestling at Watertown-Mayer with Howard Lake-Waverly-Winsted, 6:30 p.m.

Cambridge-Isanti girls basketball at North Branch, 7 p.m.

Cambridge-Isanti boys hockey at Monticello, 7 p.m.

Northern Tier Stars girls hockey at Buffalo, 7 p.m.

Cambridge-Isanti boys swimming at Chisago Lakes, 7 p.m.

Pine City girls hockey at Two Harbors, 7 p.m.

North Branch boys basketball at Cambridge-Isanti, 7:15 p.m.

Braham girls basketball at Ogilvie, 7:15 p.m.

Rush City girls basketball at East Central, 7:15 p.m.

Friday, Feb. 19

Cambridge Christian girls basketball at Willmar, 5 p.m.

Rush City/Braham wrestling vs. Holdingford and Proctor at Rush City, 5 p.m.

Cambridge-Isanti girls gymnastics at St. Francis, 6 p.m.

Cambridge Christian boys basketball at Willmar, 6:30 p.m.

North Branch boys hockey vs. St. Francis at Chisago Lakes, 7 p.m.

Cambridge-Isanti boys basketball at Buffalo, 7 p.m.

Rum River Mallards vs. Minnesota Mullets, 7 p.m.

Braham girls basketball at Mora, 7:15 p.m.

Saturday, Feb. 20

North Branch wrestling at St. Croix Lutheran, 9 a.m.

North Branch dance at Becker, 10 a.m.

Rush City/Braham wrestling at Crosby-Ironton with Walker-Hackensack-Akeley, 11 a.m.

Northern Tier Stars girls hockey at Grand Rapids, 2 p.m.

Rush City boys basketball vs. Milaca, 2:30 p.m.

Pine City boys hockey vs. Becker, 3 p.m.

Rum River Mallards vs. Steele County, 7 p.m.

Sunday, Feb. 21

Rum River Mallards vs. Minnesota Moose at Spooner, Wis., 3 p.m.

Monday, Feb. 22

North Branch boys hockey vs. Pine City at Chisago Lakes, 7 p.m.

Rush City boys basketball vs. Mora, 7:15 p.m.

Tuesday, Feb. 23

Cambridge-Isanti boys swimming vs. St. Anthony Village, 5 p.m.

North Branch wrestling vs. Big Lake and Chisago Lakes, 5 p.m.

Rush City/Braham wrestling vs. Grand Rapids and Spectrum at Rush City, 5 p.m.

Cambridge Christian girls basketball vs. South Metro, 5 p.m.

North Branch gymnastics vs. Chisago Lakes, 6 p.m.

Cambridge Christian boys basketball vs. South Metro, 6:30 p.m.

Cambridge-Isanti boys hockey vs. Monticello, 7 p.m.

Northern Tier Stars girls hockey vs. Hopkins at East Bethel, 7 p.m.

North Branch girls basketball at Chisago Lakes, 7 p.m.

Braham girls basketball at Isle, 7:15 p.m.

Cambridge-Isanti boys basketball at St. Francis, 7:15 p.m.

Cambridge-Isanti girls basketball vs. St. Francis, 7:15 p.m.

North Branch boys basketball vs. Chisago Lakes, 7:15 p.m.

Wednesday, Feb. 24

Rum River Mallards at Hudson, 1 p.m.

Thursday, Feb. 25

Rum River Mallards vs. Minnesota Moose, noon.

Cambridge-Isanti wrestling at Princeton, 5 p.m.

North Branch wrestling at Delano with Waconia, 5 p.m.

Rush City/Braham wrestling vs. Chisago Lakes and Greenway at Braham, 5 p.m.

Cambridge Christian boys basketball vs. Redstorm, 5:30 p.m.

Cambridge-Isanti gymnastics at Princeton, 6:30 p.m.

Northern Tier Stars girls hockey vs. Mahtomedi, 7 p.m.

North Branch girls basketball at North St. Paul, 7 p.m.

Pine City boys hockey vs. St. Francis at East Bethel, 7 p.m.

Pine City girls hockey at Proctor, 7 p.m.

Cambridge-Isanti girls basketball vs. Buffalo, 7:15 p.m.

Braham boys basketball at St. John’s Prep, 7:15 p.m.

Braham girls basketball at Onamia, 7:15 p.m.

Rush City girls basketball at Pine City, 7:15 p.m.

Friday, Feb. 26

Rush City gymnastics vs. Paynesville Area, 5:30 p.m.

Cambridge-Isanti wrestling vs. St. Francis, 6 p.m.

North Branch boys hockey at Chisago Lakes, 6 p.m.

Cambridge-Isanti boys basketball at Chisago Lakes, 7 p.m.

Braham boys basketball vs. Onamia, 7:15 p.m.

Rush City boys basketball vs. Pine City, 7:15 p.m.

Saturday, Feb. 27

North Branch dance at Chisago Lakes, 9 a.m.

Cambridge-Isanti gymnastics at Forest Lake, 10 a.m.

Cambridge-Isanti wrestling vs. Rush City/Braham and Monticello, 11 a.m.

North Branch wrestling at Centennial, 11:30 p.m.

Pine City girls hockey vs. Cloquet, 7 p.m.

Cambridge-Isanti boys hockey at Princeton, 7:15 p.m.

Sunday, Feb. 28

Rum River Mallards vs. Minnesota Mullets at Augsburg University, 1:30 p.m.

Schedule is subject to change

Load comments